دنبال چی میگردی :
در کجا دنبالش میگردی :


وضعیت نور و فضای سبز سواحل شهر بندرعباس تقویت می شود/خیابان 24 متری در محله چاهستانی ها بازگشایی شد

وضعیت نور و فضای سبز سواحل شهر بندرعباس تقویت می شود/خیابان 24 متری در محله چاهستانی ها بازگشایی شد

به گزارش خبرگزاری هرمزگانی ها، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس، عنوان کرد: از چهار خیابانی که برای این محله در نظر گرفته شده بود، تاکنون خیابان 24 متری این محله بازگشایی شده و روند کار خیابان 20 متری و دو خیابان 16 متری نیز به سرعت در حال انجام است.
وی ادامه داد: عملیات ساخت و ساز خانه های جدید در این محله نیز به سرعت و با تلفیق قطعات این محله جهت ساختن مجتمع ها و ساختمان های نو آغاز خواهد شد که همکاری مردم این محله در تسریع روند ساخت و سازها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به لزوم جا به جایی 179 خانوار در شهر رویدر، افزود: برای جا به جایی این خانواده ها که واحدهای مسکونی آنها در نزدیکی کوه قرار گرفته و در معرض خطر ریزش کوه قرار دارند، زمین، تسهیلات و منابع مورد نیاز با همکاری شهرداری رویدر در نظر گرفته شده و این مسئله به زودی حل می شود.

همتی به طرح ساماندهی سواحل شهر بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: بر این اساس وضعیت سواحل شهر بندرعباس به ویژه از نظر نور و فضای سبز تقویت خواهد شد که بخش عمده ای از این طرح تا پایان سال جاری اجرایی می شود.

وی گفت: برای بلوار ساحلی شرق بندرعباس نیز کار مهندسی و طراحی خوبی انجام شده و با تکمیل این طرح، این منطقه به یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تبدیل می شود.
تعداد بازدید : 194
زمان انتشار : 1397/08/03

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 16 =
   
   

بانک اطلاعاتی هرمزگان از سال 89 فعالیت خود را آغاز نموده است

هر گونه کپی و استفاده از اعتبار هرمزگانی ها پیگرد قانونی دارد