دنبال چی میگردی :
در کجا دنبالش میگردی :


حکمت بخشدار

حکمت بخشدار

متاسفانه برخی افراد حسود و مغرض که  از دیدن فیلم  ماچ نافرجام در روز استقبال بشدت خشمگین شده اند خواستار برکناری این مدیر مدبر شده اند.

گویا  این عزیزان فقط به ظاهر ماجرا توجه کرده اند در حالیکه پشت هر ماچ هزار سیاست و کیاست نهفته  بود که متاسفانه با بهانه سرماخوردگی وزیر  نافرجام ماند.

دوستان عزیز حتم بدانید این اقدام متهورانه و دور اندیشانه میرحسینی که مالامال از  سیاست است همچون کتابی پر ز حکمت است و  اگر ماچ ها به هدف می نشست بزودی شکل کلی جزیره هرمز تغییر کاربری می داد به حدی که گردشگران این جزیره محروم را در نقشه با جزیره گنج اشتباه بگیرند. حالا این وسط عده ای مغرضانه این تدبیر بخشدار زحمتکش را با خشم سرشار از نزاکت فرماندار مظلوم گلپایگان همسان دانسته و مدام نعره بر برکناری وی می دهند.  غافل از این که در حوزه سیاست دست بوسی امر بسیار پسندیده بوده و با یک سرچ ساده در اینترنت  بسی چهره نامدار در صف دست بوسی خواهید یافت. مهم مصالح و دور اندیشی پشت هر ماچ است که ما از دیدنش محروم هستیم .

عجیب تر این که همه خدمات بزرگ بخشدار بخصوص در حوزه برخورد با فروش غیر قانونی خاک جزیره و آن همه خدمات رفاهی و اشتغال که در جزیره موج میزند را رها کردیم و عدل چسبیدیم به ناکامی در چند ماچ ناقابل , بیایید اندکی  مثبت و اندیش باشیم و از زرنگی بخشدار بخصوص سرعت العمل بسیار چشمگیر وی در تعویض محل بوسه  تجلیل کنیم در ضمن همین جا مژده دهیم که وی به عنوان فرد برگزیده به لیگ برتر جام دست بوسی راه یافته است.

ما نیز این توفیق را تبریک گفته و از الان ذوق زده و شادمان در صف دست بوسی از بخشدار عزیز  به انتظار خواهیم نشست.
تعداد بازدید : 402
زمان انتشار : 1396/11/25

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 13 =
   
   

بانک اطلاعاتی هرمزگان از سال 89 فعالیت خود را آغاز نموده است

هر گونه کپی و استفاده از اعتبار هرمزگانی ها پیگرد قانونی دارد