دنبال چی میگردی :
در کجا دنبالش میگردی :


فعالیت ۶۰ مدرسه جدید در هرمزگان آغاز می شود

فعالیت ۶۰ مدرسه جدید در هرمزگان آغاز می شود

به گزارش خبرگزاری هرمزگانی ها: دانش هاشمی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد سال تحصیلی جدید در هرمزگان با بیان اینکه آمادگی لازم در تمامی ابعاد برای آغاز سال تحصیلی جدید در استان هرمزگان وجود دارد، عنوان کرد: براساس برنامه ریزی دقیقی که از چندین ماه پیش در استان صورت گرفته، تدابیر مناسبی جهت بازگشایی مدارس در هرمزگان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، تعداد ۶۰ مدرسه جدید در هرمزگان با ۲۲۲ کلاس درس که با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان احداث شده اند، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد که بیش از پنج هزار دانش آموز در سطح استان از این مدارس جدید بهره مند خواهند شد.

هاشمی پور به موفقیت مجموعه آموزش و پرورش هرمزگان در کسب رتبه های تک رقمی آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و همچنین مسابقات علمی اشاره کرد و افزود: این رتبه ها بیانگر وجود استعدادهای فراوان در هرمزگان است.

وی تصریح کرد: کسب دو رتبه تک رقمی آزمون سراسری سال ۹۷ توسط دانش آموزان هرمزگانی نشان دهنده برنامه ریزی و کار مناسبی است که در سال تحصیلی گذشته در استان صورت گرفت.

وی گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید نیز باید برنامه های آموزشی ویژه ای برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان در هرمزگان برگزار شود تا بتوانیم جایگاه بهتری را در کسب رتبه های خوب آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها به دست آوریم.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به طرح راه اندازی شهرک آموزشی در بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: الگوی مناسبی با بهره گیری از ویژگی های مدرن و همچنین معماری بومی و سنتی برای احداث این شهرک طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: شهرک آموزشی به عنوان مجموعه ای برخوردار از تمامی امکانات آموزشی و رفاهی در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس احداث می شود که کاری بزرگ و نمونه در سطح کشور خواهد بود.
تعداد بازدید : 222
زمان انتشار : 1397/06/22

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 11 =
   
   

بانک اطلاعاتی هرمزگان از سال 89 فعالیت خود را آغاز نموده است

هر گونه کپی و استفاده از اعتبار هرمزگانی ها پیگرد قانونی دارد